Po odwołaniu MSI w Azji powstał pomysł by zorganizować Mid-Season Cup, a więc swojego rodzaju turniej zastępczy trochę przypominający Rift Rivals choć według mnie będzie różnił się jednym dużym aspektem – zaangażowaniem. Myślę, że nie ma takiej drużyny na świecie, która nie jest wygłodniała na granie na najwyższym poziomie i nawet najmniejszy turniej, ale w świetnej obsadzie (4 najlepsze drużyny z Chin i 4 najlepsze drużyny z Korei)

Mimo wszystko te zmiany w poszczególnych patchach, a było ich kilka i czas między ostatnimi poważnymi meczami o stawkę był tak duży, że sugerowałbym by w pierwszy dzień jakoś nie szaleć z ilością typów jak i stawkami. Do tego warto zaobserwować jak będzie wyglądało zderzenie stylów gry z Chin i Korei, które wewnątrz swoich lig różnią się diametralnie i często sama liga 'narzuca’ nam przewagę, którejś z nich i to również będzie warte odnotowania.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dlatego też dziś zdecydowałem się na jeden z pojedynków, ale będzie to wewnętrzna walka z LPL i oczywiście można nazwać to starciem tytanów, gdzie zmierzą się ekipy nr. 2 i nr. 3 w Chinach preferujące naprawdę ofensywny styl gry i bez wątpienia będzie to show bardzo przyjemne dla oka, a również zanosi się na naprawdę wyrównane starcie, bo te ekipy przez cały sezon mocno ze sobą rywalizowały i nawet w takim turnieju 'robionym’ na szybko będą chciały się pokazać.

Oczywiście wszyscy czekają na pojedynek Knighta z Doinb i nie powiem jest to naprawdę elektryzująca wiadomość, bo zobaczyć tych graczy rywalizujących ze sobą jest zawsze ciekawie. Właściwie ciężko szukać jakiś przewag w obydwu ekipach i według mnie najważniejszym ogniwem będą tutaj leśnicy, którzy jakimiś niespodziewanymi gankami, albo świetnymi ścieżkami w lesie mogą wyrobić sobie lub zespołowi przewagę. Jednego jestem pewien będzie to zażarty pojedynek, gdzie każdy smok, baron, czy herald będzie kontestowany i obie ekipy nie raz nie dwa pokazywały swoje umiejętności mechaniczne w walkach. Myślę, że mimo wszystko pojawi się tu zaangażowanie i ekipy będa próbowały zdominować swoich oponentów z tej samej czy zaprzyjaźnionej ligi, a linia 24.5 zabójstw jest tak niska, że przy dobrych smokach mogłaby pokryć ją jedna ekipa, więc tu śmiała 90% prognoza.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Top EsportsOver 24.5 zabójstw1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Kwiecień 2020!
Następny artykułDrugi dzień Mid-Season Cup! JD Gaming vs Gen.G (Typ i analiza 29.05.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.