Czy Mikyx zdąży wyleczyć kontuzję na start MSI?

Niesamowicie ciekawie zapowiada się tegoroczny turniej MSI, a otworzą go ekipy, które przymierzane są do top 3 całych rozgrywek, a Koreańczycy są według bukmacherów faworytami do końcowego triumfu całego MSI. Według mnie SK Telecom T1 zacznie ten turniej od zwycięstwa.

Trzeba przyznać, że finał LCK choć rozgrywany prawie miesiąc temu to zaimponował całemu światu. Pokonanie 3:0 Griffin i to w tak świetnym kontrolowanym stylu musi robić wrażenie. Ważne jest to, że Khan wszedł na swoje najwyższe obroty, bo tego najbardziej brakowało tej drużynie, a Faker i Teddy od początku pokazywali dobrą formę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

G2 Esports kompletnie zdominowało europejskie rozgrywki, a finał na Origen był chyba najbardziej jednostronnym w historii rozgrywek LCS/LEC. Wszyscy jak jeden mąż przyznają, że Europa jeszcze nigdy nie wystawiła aż tak mocnej drużyny na turniej międzynarodowy, ale ten sen nie trwał długo…

Wszystko za sprawą Mikyx, który wciąż zmaga się z kontuzją nadgarstków i prawdopodobnie zastąpi go promisq. Jak ten scenariusz się sprawdzi to G2 straci bardzo dużo na wartości. Duet Perkz + Mikyx wyglądał naprawdę dobrze, a widać, że Promisq mało scrimował z drużyną, bo zmieniał już Mikiego w trakcie LEC i nie wyglądało to imponująco. Nawet z Mikyx szanse G2 oceniłbym na 20%, a bez niego spadną do 10% dlatego też gram zwycięstwo Koreańczyków.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – SK Telecom T121.32STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatnie wolne miejsce na MSI! Phong Vu Buffalo – Vega Squadron (Typ i Analiza)
Następny artykułOdwieczna walka Europy z Ameryką! G2 Esports vs Team Liquid (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.