Nie zwalniamy tempa. Ledwie skończyliśmy finały największych lig i już zaczynamy zmagania EU Masters. Sama faza Play-in dostarczy nam już masę emocji, bo do głównej drabinki awansują tylko trzy z siedmiu ekip, a skład jest niesamowicie mocny i może dojść do niespodzianek. Już pierwszego dnia rozgrywek dojdzie do hitowego spotkania jakim niewątpliwie jest pojedynek tych akademii.

Origen BCN awansowało jako drugi slot z Hiszpanii choć w finale Play Offów mieli już 2:1 i byli o krok od sensacji, bo Vodafone było zdecydowanym faworytem. Najbardziej znanym nam zawodnikiem tej akademii jest Michał 'Roison’ Dubiel, który grał kiedyś w Katastrofie Awionetki czy też Szacie Maga, ale według mnie najciekawszym zawodnikiem jest leśnik Zanzarah, który potrafi zagrać niekonwencjonalnymi wyborami jak np. Ornn w lesie i według mnie będzie to główne zagrożenie dla Rogue.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Choć bukmacherzy dość nisko oceniają szansę obu polskich ekip to jestem zdania, że bez presji faworytów mogą sprawić niespodzianki. Myślę, że po finale Ultraligi wyciągnęli masę wniosków, bo tam ewidentnie zlekceważyli Devils.one, które grało z subem, bo Matisław był niedysponowany i przegrali te spotkanie 2:3. Tego już nie cofną, ale mobilizacja na EU Masters musi być podwójna by zmazać tę plamę i pokazać, że to była jednorazowa wpadka.

Tym bardziej, że na ostatnim EU Masters nie wyszli z grupy w naprawdę kuriozalnych okolicznościach przegrali z przyszłym zwycięzca zespołem Misfits. Tutaj muszą przebijać się przez kwalifikacje i w ostatnim takim turnieju właśnie te drużyny z kwalifikacji brylowały. Rogue ma jedne z najlepszych solo linii na całym turnieju i zarówno IBo jak Selfie powinni pokazać dominację już od początku turnieju. Te spotkanie prawdopodobnie zdecyduje o tym kto bezpośrednio awansuje do głównej drabinki, a więc stawka ogromna i myślę, że Rogue w tym spotkaniu jak i całym turnieju będzie naprawdę mocne i udowodnią to już w pierwszym spotkaniu. Jako, że jest to pierwszy mecz to dam bezpieczną 75% prognozę na te spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Origen BCN – Rogue Esports Club21.84Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTurniej kwalifikacyjny w LPL czas zacząć! Invictus Gaming vs JD Gaming (Typy i analiza)
Następny artykułRogue Esports Club po raz drugi! Tym razem przeciw Vitality.bee (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.