AVEZ jako trzecia drużyna fazy grupowej miała prawo wyboru swojego ćwierćfinałowego rywala i wybór był raczej oczywisty, bo padło na Piratesports, którzy w grupie zameldowali się na szóstej pozycji, a drugą parę stworzyło IHG i PRIDE. Oczywiście faworytem w tym starciu będą ci pierwsi i ja tu nie widzę wielkich szans na niespodziankę.

AVEZ fatalnie rozpoczęło sezon, bo po dwóch tygodniach okupowali ostatnią pozycję z wynikiem 0-4, ale wtedy do składu dołączył Bucu i kompletnie odmienił grę tego zespołu. Z nim w składzie zanotowali 8-2 przegrywając jedynie na Rogue i Devils.one, a więc ekipy numer 1 i 2 po fazie grupowej. Dobrym ruchem również było przesunięcie Grk na wspomagającego za kubYDa. Od tamtej pory wyglądali wręcz kapitalnie szczególnie na solo liniach, gdzie Bucu i Czaru byli postrachem dla swoich rywali.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Piraci do Play Offów weszli rzutem na taśmę wygrywając dogrywkę przeciwko ACTINA PACT. Grają strasznie nierówno, a dołączenie do składu NiQ nie jest takim wzmocnieniem na jakie wszyscy liczyli. Z Sebastianem Robakiem w składzie zaliczyli zaledwie 2-6 w fazie grupowej chociaż on grał nieźle to mimo wszystko nie mógł sam zatuszować słabej formy Wyska i Kackosa. Szczególnie leśnik Piratów miał sporo nieudanych gier, a cała drużyna jest mocno od niego uzależniona.

Turniej offline szczególnie do trzech wygranych map rządzi się swoimi prawami. Trzeba wykazać się dużo większą odpornością psychiczną, ale i znalezienie odpowiednich postaci w trakcie picków i banów. Ważny jest też element zaskoczenia i sam fakt, że zespoły miały aż dwa tygodnie na przygotowania może dużo zmienić. Jednak mimo wszystko gram tutaj AVEZ. Cały skład ma spore doświadczenie turniejowe i potrafią sobie radzić w takich warunkach. Grają obecnie świetną Ligę Legend, a nie wiem czy Piraci mogą być dużo lepsi niż podczas fazy grupowej, a by pokonać AVEZ musieliby znacznie poprawić swoją grę. Myślę, że będzie tutaj 3-0 maksymalnie 3-1 dla trzeciej ekipy fazy grupowej, a awans AVEZ oceniam na 95%.

MeczTypKursBukmacher
AVEZ – Piratesports11.33iForbet
AVEZ – Piratesports1 (-1.5 map)1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNiesamowite zwroty akcji! Damwon Gaming vs KT Rolster (Typ i analiza)
Następny artykułDrugi ćwierćfinał Ultraligi! Illuminar Gaming vs PRIDE (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.