ASE 2018 Day 3 at the HyperX Esports Arena at the Luxor in Las Vegas, Nevada, on 8 November 2018.

Rozgrywki e-sportowe nie zwalniają tempa i od razu z marszu rozpoczynamy fazę Play Off w Europie i w tym sezonie mamy naprawdę ciekawą drabinkę, która sprawi, że zobaczymy sporo pojedynków. Niewątpliwie jak w każdym formacie opłaca się wygrywać i jedną z tych drużyn może czekać tylko trzy spotkania do mistrzostwa zaś przegrany w tym starciu może przejść drogę złożoną aż z sześciu spotkań by wygrać Spring Split, więc czeka nas naprawdę długa zabawa z Play Offami.

Oczywiście w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden i MAD Lions niewątpliwie będzie tutaj dużym underdogiem, a ewentualna ich wygrana byłaby naprawdę wielką niespodzianką. Jednak od pewnego czasu MAD gra naprawdę nieźle i trzeba im oddać to, że mogą pocelować tu nawet w top 3 choć zapewne będą przebijać się przed dolną część tabelki. Mimo średniego początku splitu potem ładnie wszystko poukładali i znaleźli swoje optymalne ustawienie z Humanoidem na split pushu oraz pozostałą czwórką zgrupowaną na środkowej alei. Taka gra zapewniła im naprawdę stabilną formę i wyniki. Prócz wpadki z Excel Esports, na których mieli 0-2 nie mieli ujemnego bilansu z żadną inną ekipą z G2 włącznie oraz w żadnym tygodniu nie skończyli 0-2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak stabilna forma i równa gra to zdecydowanie za mało na grające online G2. Widać, że ta ekipa w takim formacie czuje się jak ryba w wodzie i strach pomyśleć co się u nich dzieje w Gaming Hause podczas rozgrywania takich spotkań. Ogólnie gra na scenie nie sprawia im kłopotów i pojęcie stresu dopiero poznają na Mistrzostwach Świata, ale teraz z takim komfortem widać na co stać tę ekipę. Drafty oczywiście są dość treningowe i cała drużyna potrafi zagrać mocno pod limity, ale to właśnie jest te G2, które wszyscy pokochali.

Mecz będzie rozgrywany na patchu 10.6 i nie ma tam wiele nowości i nie wywróci mety do góry nogami, ale są ciekawe nerfy i szczególnie Aphelios i Senna mogą stać się dużo mniej grywalnymi postaciami. To raczej plus dla G2, bo każdy pamięta fatalny występ Capsa na Apheliosie, ale i Carzzy zagrał nim zaledwie trzy razy i te trzy gry MAD przegrało. Myślę, że obie ekipy nie będą płakały nad nerfami z tego patchu i obie będą się cieszyć z buffów szczególnie na Ryze, ale przy takim zachowanym status quo to G2 będzie wychodzić górą z tych zmian, bo skoro niewiele się zmienia to i ich niezaprzeczalna pozycja numer 1 w Europie również nie. Grają narzucając niezwykłą presję, gdy Humanoid zapewne będzie chciał picknąć Ryze i uciekać na boczne alejki by zdobywać nowe przedmioty oraz doświadczenie. Wydaje mi się, że G2 nie da czasu MAD, a rywale mają wielkie kłopoty we wczesnym etapie gry i do 15 minuty notują naprawdę spory deficyt w złocie. Patrząc na obecną formę G2 myślę, że na luzie wygrają wczesny etap gry na wszystkich mapach i potem wysnowballują je. Tylko potężny błąd sprawiłby, że nie wygraliby tego 3:0 i ja na taki dokładny wynik dam 80% szans. Do tego oczywiście kilka pobocznych zakładów i tutaj szczególnie TOTALbet ma fajną ofertę na to, ze G2 Esports w mapach 1 i 2 zdobędzie więcej niż 18.5 zabójstw 75% na każdą mapę oraz over 29.5 zabójstw na mapie trzeciej z STS. Myślę, że będzie dla MAD mapą o wszystko i zagrają komfortami oraz będą musieli ryzykować i stawić czoła ofensywie G2. Tutaj też 75% na każdy typ.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – MAD Lions3:02.16eFortuna
G2 Esports – MAD LionsG2 Over 18.5 1 mapa1.85TOTALbet
G2 Esports – Mad LionsG2 Over 18.5 2 mapa1.85TOTALbet
G2 Esports – Mad LionsOver 29.5 zabójstw 3 mapa1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPołowa sezonu w LPL! Suning vs Top Esports (Typy i analiza 02.04.2020)
Następny artykułByła 'dziwna wojna’ czas na 'dziwny mecz’. Misfits vs Rogue (Typ i analiza 05.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.