Już tylko dwa tygodnie do końca fazy grupowej w LEC i końcówka zapowiada się wyśmienicie, bo prócz trzech najsłabszych ekip, które w tabeli mocno odstają i już pożegnały się z szansami na Play offy, mamy niesamowity młyn na górze tabeli i można powiedzieć, że wciąż siedem ekip walczy o sześć miejsc premiowanych awansem dalej. Dlatego też takie spotkanie jak te dla walczących ekip będą niesamowicie ważne, a ewentualne zgubienie punktów tragiczne w skutkach.

FC Schalke 04 z tych trzech ekip z dołu tabeli wygląda obecnie zdecydowanie najlepiej i w pełni zasłużenie zajmują ósme nie dziesiąte miejsce. Zmiany jakie zrobili tj. wymiana Giliusa na Luroxa oraz Forgivena na Innaxe przynosi pozytywny efekt i widać, że cała ekipa nabiera pewności siebie. Do tego w ostatnich tygodniach w wielkiej formie jest Abbedagge, ale najważniejsze jest to, że Schalke nie boi się walk drużynowych i od pewnego czasu ich mecze są dość mocno overowe i ogólnie poprawili swoją średnią na 24 zabójstwa na mecz.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Misfits to zdecydowanie największe zaskoczenie tego sezonu. Ekipa, która zaczęła w tragicznym stylu od 0-2 i którą dość szybko skazałem na… ostatnie miejsce w tabeli jak na złość zaczęła grać niewytłumaczalnie dobrą Ligę Legend i potrafili pokonać nawet G2 Esports. Ostatnio jednak dość mocno się 'unormowali’ i spotkania, które mają wygrać, wygrywają zaś w tych, gdzie nie są faworytami kończą się bez większej historii na korzyść rywali. To raczej nie jest pozytywna informacja i ten 'efekt Misfits’ możliwe, że wygasa co może być problematyczne, ale mając 9-6 i m.in mecz z Schalke oraz Vitality to myślę, że bez problemu znajdą się w kolejnej fazie rozgrywek.

Średnia zabójstw w mapach Misfits to równe 22 na mapę, a więc statystycznie powinno paść tutaj 22-24 killi, więc pokrywałoby to linię, ale margines błędu minimalny. Z pomocą przyjdzie tutaj patch 10.5, który nie wnosi wiele jeśli chodzi o zmiany w postaciach choć trochę osłabia Setta i Ornna i mocno buffuje Kayna, Neeko oraz Gravesa, ale według mnie kluczowa jest tu zmiana w itemach, a szczególnie w Ostrzu Zniszczonego Króla. Wydaje mi się, że Lucian, Neeko czy nawet Kalista obecnie na górnej alejce po zbudowaniu tego itemu kompletnie niszczą rywala jeśli ten walczy wręcz do tego Lucian, czy Kalista są świetni do łapanek, a Neeko do łapanki, ale i walki drużynowej. Co musi przełożyć się na dużo ofensywniejszą postawę w fazie liniowania i myślę, że dzięki temu powinniśmy zobaczyć tutaj spokojnie 25+ zabójstw, a prognoza na mój typ to 85%.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – MisfitsOver 21.5 zabójstw1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKontynuujemy serię z ligą LPL! Tym razem Edward Gaming vs eStar (Typy i analiza 14.03.2020)
Następny artykułCzas na nudę na Rifcie! Team Vitality vs Origen (Typ i analiza 13.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.