W rundzie rewanżowej drużyny będą grać w innym systemie. Jeden dzień – jedna grupa, czyli całe sześć spotkań i już jutro poznamy dwójkę ćwierćfinalistów w grupie B, a na prostej drodze do tego jest zespół z Chin choć w ich przypadku nie odbyło się bez wielkiej wpadki przeciwko J Team, ale szczególnie w ostatnim spotkaniu pokazali, że ich start, a raczej falstart to zwykły wypadek przy pracy.

Niestety los chciał, że ich ofiarą stało się właśnie GAM Esports. Wietnamczycy nie mieli łatwego zadania i kompletnie mu nie podołali. Zaledwie 23 minutowy pojedynek zakończony wynikiem 2-19 w zabójstwach i aż 16k złota przewagi u rywali. Różnicę klas było widać właściwie we wszystkim. Rotacjach, mechanice czy samym zrozumieniu gry i to wszystko przy nastawionej na bardzo późny etap gry kompozycji FPX.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tak jak pisałem Chiny po tej 'wyrwanej z gardła’ grze na Splyce dostali mnóstwo pewności siebie, a próbkę tego mogliśmy oglądać we wtorek, gdzie zdemolowali ww. rywala. Doinb jest mechaniczną bestią, która jeszcze świetnie potrafi wyliczyć możliwości w danej chwili swojej postaci, ale trzeba też pochwalić Tiana czy Lwx, którzy zagrali bardzo dobre gry i jeśli w czwartek utrzymają obecny poziom zrobią na luzie 3-0.

Tak właśnie myślę, że jutro obejrzymy trzy stompy w ich wykonaniu i pewne pierwsze miejsce z wynikiem 5-1. FunPlus Phoenix w normalnych warunkach jest o dwie klasy lepsze od swoich oponentów i tutaj więcej niespodzianek nie powinno być. Trzy pozostałe zespoły skupią się na rywalizacji między sobą i próbie awansu z drugiego miejsca co niewątpliwie byłoby największym sukcesem w każdej z tych ekip, ale do FPX nie mają żadnego podjazdu dlatego też myślę, że znów zrobią tutaj handicap -9.5 zabójstw na 80%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – GAM Esports1 (-9.5 zabójstw)1.83STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFreebet za aktywność od bukmachera STS za darmo
Następny artykułKolejne spotkanie FunPlus Phoenix tym razem przeciwnikiem Splyce (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.