Rekkles wczoraj tylko na ławce dziś już w pierwszym składzie.

Wczoraj Fnatic zszokowało cały esportowy świat i posadzili swoją największą gwiazdę, a więc szwedzkiego strzelającego Martina 'Rekkles’ Larssona, a na jego pozycję powędrował Nemesis na co dzień grający na środkowej alejce, zaś na środku zadebiutował MagiFelix. Oczywiście eksperyment ten nie miał prawa się udać i zostali mocno rozbici przez Rogue.

Jednak praktycznie polska formacja (3/5 zawodników występujących wczoraj to Polacy). Miała dość duże problemy z domknięciem spotkania i mogło się to potoczyć naprawdę różnie, ale jednak przewaga jaką wypracowali sobie we wczesnym etapie gry wystarczyła, a Fnatic wczoraj ewidentnie testowało limity i m.in zobaczyliśmy Bwipo na Rengarze i już nie pamiętam kiedy ta postać była wybierana na górną alejkę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dziś jest nowy dzień i powrót starego Fnatic, a to dla SK Gaming może oznaczać tylko jedno – kłopoty, a przecież i tak mają już ich nadmiar. Obecnie notują serię czterech porażek z rzędu i ich gra wygląda bardzo słabo. Największym problemem są solo alejki, bo zarówno Sacre i Pirean nie spełniają pokładanych w nich nadziei i szczególnie ściągnięcie Sacre w mojej opinii to spory błąd.

Jako iż jest to start rundy rewanżowej możemy skorzystać z pewnego poglądu statystycznego. Obie ekipy oczywiście zmierzyły się w pierwszej kolejce letniego splitu i tam po 31 minutowej mapie zdecydowanie górą byli zawodnicy Fnatic, którzy wygrali 15:5 w zabójstwach i mieli przewagę aż 15k złota. Najlepszym zawodnikiem był wracający dziś Rekkles, który skończył z wynikiem 6/0/6 KDA (Kill, Death, Assist). Dzisiaj nie widzę szans na inny scenariusz, szczególnie, że teraz to oni tracą jedną mapę do G2 Esports. Wygrają ten pojedynek na 95% i na 80% pokryją handicap zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming – Fnatic21.40LvBet
SK Gaming – Fnatic2 (-7.5 zabójstw)1.98STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPiąty tydzień LEC! exceL eSports vs G2 Esports (Typy i Analiza)
Następny artykułPrzedostatni tydzień Ultraligi! Devils.one vs AVEZ (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.