Już dzisiaj zapadną pierwsze rozstrzygnięcia i dowiemy się jakie dwie ekipy z grupy B awansują do ćwierćfinałów imprezy. Na razie najbliżej awansu są Vodafone Giants i Team LDLC, ale sprawa ewentualnego awansu jest jeszcze otwarta nawet dla Defusekids i oczywiście dla naszego Mistrza Polski AGO Rogue, które z choć zanotowało tylko jedno zwycięstwo to nie jest bez szans w dalszej części rywalizacji, a nawet pierwsza mapa na Team LDLC to dobitnie pokazywała, że Polacy nawet są lepszą drużyną.

Team LDLC nie pokazało nic wielkiego, a są na premiowanej awansem pozycji. Najpierw roztrwonili naprawdę fajną przewagę w spotkaniu z Vodafone i Hiszpanie z wielką łatwością wrócili do gry, a potem ją wygrali. Potem wygrali niecodzienne spotkanie na AGO Rogue i chociaż wygrywali w zabójstwach to ogólnie na mapie mocno odstawali rotacyjnie. W pewnym momencie AGO miało wygraną mapę na 99.9% z wziętymi dwoma inhibitorami i zakusami na domknięcie gry, ale wtedy odpalił się stary dobry Woolite choć o tym w dalszej części analizy. Na koniec pierwszej fazy spotkań dość mocno męczyli się z Defusekids, jednak udało się wygrać po prawie 36 minutach rozgrywki.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wracamy do Woolite, który nie bez przypadku wśród polskich kibiców ma przywarę 'umysł tanka, ciało kózki, jego imię Paweł Pruski’, bo dało się to przynajmniej dwukrotnie zobaczyć w meczu na Team LDLC, gdzie ta jedna akcja Ezrealem, gdzie wskoczył do przodu, bo myślał, że już zestompują walkę drużynową przejdzie do annałów throwów Pawła w historii. Wielu ekspertów uważa, że przez właśnie takie zagrania nie zrobił kariery w LCS/LEC, a nawet sam Woolite mówił o tym, że ta łatka ciągnęła się za nim przez długie lata i mówił, że drużyny wolały zatrudniać gorszego mechanicznie, ale stabilniejszego strzelca niż go.

Rogue trochę jak dawna reprezentacja Hiszpanii w piłkę nożną 'gra jak nigdy, przegrywa jak zawsze’. Zaprezentowali się naprawdę dobrze, według mnie dużo lepiej niż Francuzi, a notują zaledwie 1-2. Totalny stomp na Defusekids, totalna głupota na LDLC i naprawdę fajny wyrównany bój z Vodafone, a więc z jednymi z faworytów całego EU Masters. Na Team LDLC popełnili zdecydowanie za dużo błędów indywidualnych i nie piszę tylko o wielBŁĄDACH Woolite, ale Szygenda i Czekolad zostali również wyłapani wielokrotnie i to przed ważnymi obiektami na mapie. Jednak w tych stałych elementach gry AGO jako drużyna pokazała się o klasę lepiej od drużyny z Francji. Według mnie jeśli nie popełnią tak kardynalnych błędów jak w pierwszym spotkaniu to na 80% te spotkanie wygrają.

MeczTypKursBukmacher
Team LDLC – AGO Rogue21.98STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSpotkanie o trzecie miejsce w LPL! Invictus Gaming vs FunPlus Phoenix (Typ i analiza 29.04.2020)
Następny artykułBardzo ważne spotkanie dla AGO! By awansować trzeba pokonać Defusekids. (Typ i analiza 29.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.