Można powiedzieć, że sierpniowe typy z virtualbet rozpoczynamy od naprawdę wysokiego 'C’, bo spotkanie tych ekip zapowiada się niezwykle pasjonująco, a ewentualne zwycięstwo jednej z ekip będzie tutaj milowym krokiem w stronę awansu do Play Offów i margines błędu obu drużyn naprawdę minimalny.

Kingzone na swojej drodze mają jeszcze KT Rolster, czy Jin Air Green Wings, a więc drużyny gdzie powinni łatwo wygrać, ale zagrają również z SKT, Sandbox i Griffin, a więc zdecydowanie topowymi ekipami w lidze. Mocno pokpili sobie sprawę awansu w ostatnich dwóch przegranych pojedynkach na Gen.G 1:2 oraz Afreecę Freecs 1:2, gdzie przeciw Gen.G mogli wygrać nawet 2:0, a i w starciu z AF mieli swoje szanse. Wydaje mi się, że Cuzz i Naehyun powoli zaczynają nie wytrzymywać presji grania wiecznych 'finałów’, bo tak trzeba określać pojedynki pomiędzy ekipami z top 7 LCK.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Za to presję i kolejne egzaminy zdaje zespół SK Telecom T1. Przeciwko Griffin zanotowali siódme zwycięstwo z rzędu choć przerwali passę trzynastu wygranych map, bo wicemistrzowie wiosennego splitu urwali im mapę, ale to nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że awansowali na upragnione piąte miejsce i jakby rozgrywki miały tak się skończyć awansowaliby do Play Offów. Szalenie ważny jest również ich luz, gdzie w trzeciej mapie Faker wziął LeBlanc pomyślałem sobie, że przegrali już tę serię, a okazało się, że ostatnią mapę rozegrali wręcz po mistrzowsku naprawiając błędy z drugiej i wygrywając całe starcie.

Między ekipami z top 7 ciężko mówić o pewnym 2:0 w którąś stronę i ten margines bezpieczeństwa raczej trzeba zachować. Kingzone od końca Rift Rivals we wszystkich spotkaniach LCK grało pełen wymiar map, a więc ciężko ich pokonać dwa razy z rzędu (Gen.G jednak wyszło). Myślę, że SKT stać tutaj nawet na 2:0 przez naprawdę sporą przewagę na środkowej alei i widoczną w lesie, ale jednak zagram spokojnie na zwycięstwo SKT, a na ten typ dam 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Kingzone DragonX11.45Totalbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie lipca!
Następny artykułFantastyczny pierwszy sierpnia w LCK! Afreeca Freecs vs Damwon Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.