Już jutro o 18 rozpoczniemy kolejny sezon Ligi Legend w europejskim LECu i oczywiście na start rozgrywek organizatorzy zaplanowali nam prawdziwe show, w którym absolutni dominatorzy G2 Esports zmierzą się z beniaminkiem MAD Lions. Myślę, że możemy oczekiwać prawdziwej imby na rifcie już od pierwszego meczu, bo przecież zagra G2. Drużyna, która w tej grze przede wszystkim chce się bawić i robią to doskonale.

Co się u nich zmieniło? W sumie tego… nie wie nikt, bo mogło zmienić się naprawdę sporo (mówią, że Perkz i Caps zamieniają się liniami), a mogłoby nie zmienić się nic oczywiście jakby się nie zamienili, ale za to zmiany w grze i kolejne przyspieszenie rozgrywki to coś co będzie dla nich na mega plus. Teraz bardzo ważne jest zdobycie czterech smoków i zdobywa się dzięki temu sporą przewagę. Do tego na mapie mogą pojawić się dwie heraldzice, a więc wniosek jest taki, że od 5-6 minuty zaczyna się zagorzała walka o obiekty na mapie, a w takich wczesnych walkach nie ma lepszych od Jankosa i spółki.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MAD Lions to nowa organizacja w LECu, ale oczywiście nie wniosła ze sobą samych nowych twarzy, bo postanowili zrobić skład w okół dwóch czeskich gwiazd. Świetnie nam znanego Humanoida oraz pogromcę lig regionalnych Carzziego, do tego Kaiser na wspomagającym, Orome na górnej alejce i 'chiński Włoch’ Shadow w lesie. Skład niesamowicie młody bez większego doświadczenia w LECu (z wyjątkiem Humanoida), ale na pewno i bez kompleksów.

Wydaje mi się, że od pierwszych minut zobaczymy tutaj 'wojnę w stylu G2′, a więc ultra ofensywę czasem na granicy głupoty, ale niezwykle przyjemną do oglądania. Gra przyspiesza i sama z siebie forsuje mnóstwo walk. Do tego ciężko by na mapie nie było Infernali co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Każdy wie jakie podejście do spotkań fazy grupowej miało G2 w 2019 roku i myślę, że tutaj nic się nie zmieni, a jak już to na jeszcze większą yolo ofensywę. Uważam też, że w tym spotkaniu MAD zapłaci 'frycowe’ i wyjdzie brak doświadczenia w tych walkach o obiekty, a G2 będzie wygrywać tam walki drużynowe 3/4 do 0/2. Myślę, że over 18.5 zabójstw dla G2 to kwestia 20 minut i daję na to prognozę 85%. Do tego w pierwszej kolejce bardzo odważnie wchodzę w over 28.5 z prognozą 85% oraz 37.5 zabójstw w meczu, ale tutaj prognoza będzie wynosić 60%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Mad LionsG2 over 18.5 zabójstw1.87LvBet
G2 Esports – Mad LionsOver 28.6 zabójstw1.88LvBet
G2 Esports – Mad LionsOver 37.5 zabójstw5.00LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne ciekawe spotkanie w LCS! 100 Thieves vs Golden Guardians (Typ i analiza 26.01.2020)
Następny artykuł25 złotych dla każdego gracza od STS za obstawienie Esportu
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.