Sytuacja w LCK już dość się normuje, a oczywiście przywykliśmy do tego, że Griffin jest gdzieś na szczycie tabeli w rundzie zasadniczej. Jednak i samo KT Rolster gra już dużo lepiej niż na wiosnę i śmiało powiem, że latem nie zagrają w Play Outach jak to było na wiosnę, a może nawet i powalczą o awans do Play Offów.

Jednak na razie KT wciąż gra mocno w kratkę i ewidentnie nie radzi sobie na te drużyny, które preferują raczej spokojny styl gry, bo przegrywali zarówno z Hanwhą Life Esports 0:2 jak i z Damwon Gaming 1:2, a wygrali na najsłabsze w lidze JAG 2:0 i dość ładnie grające w tym splicie Gen.G 2:1. Widać, że powrót PraYa z emerytury dał im naprawdę dużo komfortu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak uważam, że jest to wciąż zbyt mało by postawić trudne warunki zespołowi Griffin. Zespołowi, który wręcz kocha grać na te mniej agresywne ekipy. Po prostu lepiej wyfarmią się na liniach, narzucą większe tempo i wygrają mapę za mapą. Tak zrobili z Hanwhą Life Esports, gdzie wygrali 2:0, jak i z Damwon Gaming również 2:0, a co się nie udało na bardzo agresywne Sandbox i tu już przegrali 1:2.

Również 2:0 powinno być i w tym spotkaniu. Nie można ot tak zmienić swojego stylu gry. To tak samo jakby pięściarz dwa dni przed walką miał zacząć się uczyć walczyć z odwrotnej pozycji. KT może i zrobi kilka fajnych akcji, ale całokształt będzie wyglądał tak, że koło 30 minuty Griffin będzie osiągać znaczną przewagę i wygrają te spotkanie 2:0, a na ten typ dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Griffin vs KT Rolster2:01.63eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi sezon Ultraligi czas zacząć! Illuminar Gaming vs Piratesports (Typ i Analiza)
Następny artykułJedno z najciekawszych spotkań tego tygodnia! Sandbox Gaming vs Afreeca Freecs (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.