Brazylijska liga pokazała się z całkiem dobrej strony na majowym MSI i sam region ma spory potencjał na rozwój. Wielkim zaskoczeniem było to, że Flamengo w serii best of 5 przegrało z INTZ i dominatorzy tamtejszej ligi musieli obejść się smakiem i skupić się na walce o wyjazd na mistrzostwa świata.

Zaczniemy jednak od paiN Gaming, które wraca do CBLOL po splicie przerwy i gry w Challengerze. Myślę, że takie pół roku przerwy wpłynęło na skład naprawdę dobrze i paiN jest wymieniane gdzieś tam w możliwej roli ‚czarnego konia’. Ściągnięcie Minervy i Esy bardzo dobrze wpłynęło na zespół i w cuglach wrócili do ‚brazylijskiej ekstraklasy’.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Lecz już na starcie rozgrywek zostaną postawieni przed niezwykle ciężkim zadaniem, bo nie ma co ukrywać Flamengo jest faworytem do wygrania całego Winter Splitu. Już w Summer Splicie kompletnie zdominowali ligę w sezonie zasadniczym 20-1 i przez jedne best of 5 nie pojechali do Tajwanu rywalizować w MSI.

Oczywiście nie zmienili składu i zagrają z dwójką Koreańczyków Shrimpem i Luci. Do tego bardzo znani w Brazylii Goku i brTT oraz Robo i mamy gotowy przepis na sukces. Według mnie ich faza zasadnicza może przypominać tę z poprzedniego splitu. Mają świetny skład i powinni zdominować te rozgrywki, a my postaramy się łapać kursy póki mają duże value. Tutaj na nich dam mocne 85%.

MeczTypKursBukmacher
Flamengo eSports – paiN Gaming11.42TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

betfan kod promocyjny