Bukmacher Betfan wprowadza najnowszy pakiet powitalny swoim graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny, aby liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka od bonu do 3000 PLN za dokonanie depozytu.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej jeszcze nie posiadali konta u bukmachera Betfan.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Warunki tej oferty są niezwykłe proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wile czasu, bowiem wystarczy tam podać podstawowe dane jak m.in. imię i nazwisko.

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONILINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher automatycznie odblokuje bonusy na Cashback oraz darmowe środki. Jedynie można wpisać ten kod podczas rejestracji konta, później już takiej możliwości nie będzie.

darmowy kod promocyjny

Już po dokonaniu pierwszej wpłaty może liczyć na darmowy bonus do 1000 PLN, ponieważ bukmacher dokonuje wpłaty równowartości depozytu.

Jednak tą promocją objęte trzy pierwsze wpłaty, więc każdy gracz na starcie może otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Poza tym pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że został on rozliczony jako przegrany bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki, maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Trzeba pamiętać jednak, że kupon musi zostać zagrany za minimum 20 PLN, a muszą na nim znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.20.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzalony typ! Rogue Esports Club vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułPodsumowanie lipca!
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.