Już dzisiaj, tj. 2 lipca rusza wielkie wydarzenie w E-sporcie, tj. ESL One Cologne w CS:GO. W związku z tą imprezą bukmacher LVert zwiększa wygrane dla swoich gracy o 14% z aplikacji mobilnej.

Większe wygrane o 14%% na E-sport

Większe wygrane o 14%% na E-sport

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja trwa w dniach trwania ESL Cologne One, czyli od 2 do 7 lipca.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać ani też się zapisywać. Warunek podstawowym , tj. zagranie kuponu na którym będą znajdować się jedynie typy z oferty bukmachera na wydarzenie ESL Cologne One CS:GO.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Co istotne w tym wszystkim kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem, ponieważ możesz ją pobrać szybko ze strony operatora, a następne zainstalować. Ten proces nie zajmie Ci zbyt dużo czasu.

Operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi 

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji s ą wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus bez depozytu u bukmachera LvBet:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to warto jest je założyć. Ponieważ operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN za założenie konta.

W swojej ofercie bukmacher posiada szeroką ofertę spotkań jak i promocji swoim graczom.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Czerwca!
Następny artykułŚwietny dzień w Ultralidze! Pride vs Avez (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.