Lubisz typować zakłady „na żywo”? Jak tak, to niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to zwiększa wygrane swoim graczom 10%.

Fortuna o 10% zwiększa wygrane na zakłady LIVE

Fortuna o 10% zwiększa wygrane na zakłady LIVE

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zreifikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najemnie jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja dostępna jest do 31 lipca, ale należy wiedzieć, że aktywna jest w następujących godzinach 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30-21:00.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu AKO oraz MAXIkombi w godzinach trwania promocji, a także dodanie do kuponu zdarzania specjalnego „Bonuslive 10%”.

Należy pamiętać, że legalny w Polsce bukmacher Fortuna dopuszcza jedynie kupony, na których znajdują się zdarzenia z oferty na żywo.

Maksymalna stawka za jaką może zostać zagrany kupon to 500 PLN.

Warto jest wiedzieć, ze kupony z wykorzystaną opcją Early Cash Out są wykluczone z tej akcji.

darmowy kod promocyjny

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki, a do tego został rozliczony jako wygrany automatycznie bukmacher zwiększy mu wygraną o 10%.

Fortuna: darmowy kod promocyjny

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to jest to niewątpliwie dobra okazja, żeby je założyć i skorzystać pakietu powitalnego. Bukmacher oferuje na start darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc otrzymać te środki należy wpisać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BETONLINE. To sporawi, ze na konto gracza trafią środki na grę.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus rozwartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSobotni hit w LEC! Origen vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułOstatni weekend Ultraligi! Devils.one vs Piratesports (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.