Obie ekipy początku ósmego tygodnia nie zaliczą do udanych, bo zarówno Hanwha jak i Damwon przegrały swoje mecze 0:2 i obie ekipy przynajmniej na jednej z tych map powinny wygrać i doprowadzić do trzeciej gry. Naturalnie te spotkanie staje się bardzo ważne, bo jedna z tych drużyn skończy tydzień bez punktów.

Porażka Hanwha Life Esports jest jednak dużo kosztowniejsza. Przegrali na swojego bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie KT Rolster, którzy mają jeszcze przed sobą spotkanie z Jin Air Green Wings, które zapewne wygrają co sprawia, że Hanwha by bezpośrednio się utrzymać musiałaby wygrać dwa pojedynki z ostatnich czterech, a zagrają przeciw Damwon, SKT, AF i Griffin, a więc zmierzą się na ekipy walczące o Play Offy. Według mnie na sto procent zobaczymy tę ekipę w relegacjach.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Damwon z kolei skomplikowało sobie dość mocno ewentualną wygraną rundy zasadniczej, ale w samej walce o Play Offy są w bardzo komfortowej sytuacji. Mają przed sobą spotkania z Hanwhą, czy KT Rolster, które trzeba wygrać. W spotkaniu z Afreecą popełnili sporo błędów indywidualnych, ale te można dość łatwo wyeliminować. Druga mapa była niezwykle niefortunna i takie raz na jakiś czas się zdarzają.

Jednak na liniach wyglądali naprawdę nieźle i jeśli zagrają tak z Hanwhą to będzie to łatwe 2:0. Po piątkowej porażce ekipa ta może lekko się podłamać i pogodzić z relegacjami oraz zacząć już teraz się do nich przygotowywać. Damwon zaliczyło małą wpadkę w drodze po naprawdę dobrą lokatę na koniec fazy grupowej, ale tu powinno wrócić na właściwe tory i pewnie wygrać 2:0, a na ten typ dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacherq
Hanwha Life Esports – Damwon Gaming0:21.63eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na krwawą łaźnię! G2 Esports vs Team Vitality (Typ i analiza)
Następny artykułIdzie pogrom! Jin Air Green Wings vs Gen.G (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.