Kończymy dość dobry tydzień w LCK, ale będziemy chcieli zarobić jeszcze więcej, bo czeka nas fantastyczne widowisko na zakończenie pierwszej kolejki, gdzie zmierzą się ekipy, które będą polować w wygranie całego Spring Splitu i wyjazd na MSI, a same spotkania w Korei w tym sezonie są przyjemne dla oka i nie aż tak nudne jak to miało w 2019 roku, więc nawet jest na co popatrzeć!

DragonX przed sezonem było w ścisłej czołówce faworytów do wygrania tego splitu, ale nie jestem przekonany co do ich ruchów kadrowych. Nie znalazłem żadnych informacji by Doran miał jakąś kontuzję/chorobę, a jednak zdecydowano się przerzucić Choviego na górną aleję, a na środku zagrał Quad. Wszystko wskazuje na to, że jutro zagrają w takim samym składzie. Pokonali w tym składzie KT Rolster, ale tylko 2:1, gdzie pierwsza mapa wyglądała beznadziejnie choć potem już zagrali całkiem dobrze to mimo wszystko te ustawienie nie będzie dobre w tym meczu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wręcz chcesz ustawić linię tak by Chovy zagrał przeciwko Dove, który w pierwszym meczu pokazał, że jest w wielkiej formie. Nie wiem czy debiutujący w LCK Quad nie będzie rzucony na zbyt głęboką wodę. Do tego APK Prince dziś pokazało, że nie jest aż tak beznadziejne jak myślałem i są bliźniaczo podobni do JAG. To czyni te szybkie 52 minutowe zwycięstwo Sandbox jeszcze bardziej wartościowszym i myślę, że nieprzypadkowym.

Gdy widzę debiutantów Pyosika i Quada, którzy będą musieli zmierzyć się z OnFleekiem i Dovę to w głowie zapala mi się ostrzegawcza lampa szczególnie, że zawodnicy Sandbox pokazali się z naprawdę rewelacyjnej strony i nie popełnili w pierwszym meczu najmniejszego błędu, a zawodnicy DragonX z kolei już tak. Każdy błąd indywidualny może w tym meczu oznaczać stratę mapy i zdecydowanie zaufam już ogranemu w LCK Sandbox, które w pierwszej kolejce na razie zaprezentowało się najlepiej ze wszystkich ekip. Dlatego też dam 75% szans, a na ugranie mapy 90%.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – DragonX12.35STS
Sandbox Gaming – DragonX1 +1.51.55STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzybki meczyk w Korei? APK Prince vs Damwon Gaming (Typy i analiza 08.02.2020)
Następny artykułTrzeci tydzień Ultraligi! Devils.one vs Piratesports (Typ i analiza 11.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.