Na koniec czwartego weekendu czeka nas naprawdę fajny pojedynek pomiędzy Sandbox Gaming, a KT Rolster. KT w piątek przegrało 0:2 na Griffin i choć liczyłem, że stać ich przynajmniej ugrać jedną mapę to jednak Chovy i spółka pokazali kto rządzi w LCK Spring Splicie 2019. Chociaż trzeba przyznać, że pierwsza mapa była dość wyrównana i w pewnym momencie zapowiadało się na niespodziankę.

Jednak KT ma wciąż spore problemy w makro grze, a w obecnym sezonie bez tego ani rusz. Kompozycje są mocno teamfightowe, trzeba dobrze kontrolować boczne linie i wizję oraz shot callować w walkach drużynowych. Właśnie dzięki temu Griffin i Sandbox są w czubie tabeli, a reszta w bezpośrednich spotkaniach zwykle ogląda ich plecy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mało tego zawodnicy Sandbox potrafią wykrzesać w sobie na tyle motywacji, by w wolniejszych dniach pograć po naprawdę sporo solo kolejek, a według oficjalnych statystyk Smeb z KT siedzi w dywizji gold III i SnowFlower również siedzi w goldzie. Naprawdę nie przystoi tak dobrym zawodnikom, aż tak zaniedbywać solo kolejkę. Dla porównania w Sandbox prócz OneFleeka, który jest w diamond III reszta ma już master/challenger.

Nie można zacząć wygrywać jak się nie gra odpowiedniej ilości gier i zawodnicy Sandbox zdają sobie z tego sprawę, a w KT panuje ewidentny brak motywacji i chociaż indywidualnie to naprawdę nieźli gracze to nie tworzą drużyny i dlatego też w dalszej fazie gry nie radzą sobie z dobrze zorganizowanymi drużynami i tutaj Sandbox powinno od 25 minuty górować i odnieść kolejne łatwe zwycięstwo, na które dam mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming vs KT Rolster11.55Sts

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy odmienione Optic Gaming sprawi niespodziankę i pokona TSM? (Typ i analiza)
Następny artykułCzas na karabiny! IEM Katowice Major i starcie NiP vs Vega Squadron (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.