Wczorajsze widowisko tylko zaostrzyło mi apetyt na te spotkanie. Obie ekipy potrafią zagrać w bardzo efektowny, przyjemny dla oka sposób i właśnie liczę, że dziś tak właśnie będzie na Summoners Rift, a G2 grające ze 'słabszej’ strony może oddać kilka-kilkanaście zabójstw swoim rywalom, a nie jak w piątek zaledwie dwa.

FC Schalke 04 wczoraj zagrało bardzo fajną mapę przeciwko Rogue. Może nie było w niej dużo zabójstw, ale sam sposób prowadzenia gry mógł naprawdę się podobać, bo po wczesnej wygranej walce drużynowej po prostu spychali coraz głębiej bardzo pasywne Rogue, a o jakiejkolwiek pasywności w sobotnim spotkaniu nie będzie mowy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

G2 Esports po powrocie z Rift Rivals pokazało, że nie mają dość i pragną wciąż więcej krwi na Rifcie. Wręcz zdemolowali Misfits 19:2 w zabójstwach i trzeba przyznać, że kilkukrotnie zawodnikom Misfits udało się w fajny sposób uciec od śmierci, ale oczywiście nie uciekli od 26 minutowej porażki na mistrzów z wiosennego splitu.

Po czerwonej stronie może być im trochę ciężej wykręcić taki wynik. Do tego jednak dziś zmierzą się z drużyną sporo lepszą na chwilę obecną od Misfits, a co najważniejsze ułożoną i nie mającą takich kompleksów w walce drużynowej. Na pewno murowanym faworytem tej rozgrywki jest zespół G2, ale zawodnicy Schalke powinni postawić im dużo większy opór dlatego też mój over zabójstw gram z prognozą 80%.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – G2 EsportsOver 26.5 zabójstw1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTo nie jest łatwy czas dla Rogue! Dziś zmierzą się z Origen (Typ i Analiza)
Następny artykułLvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.