Dziś nie miałem wielkiego pomysłu na handicapy, zwycięstwa, linie na zabójstwa całych drużyn, czy ogólnie spotkania oraz czas poszczególnych gier. Zdecydowałem się na to by wrócić do kącika zawodników i choć pierwsza edycja na mistrzostwach raczej nie wypaliła to nauczony doświadczeniem spróbuję poprawić te wyniki. Na dziś trzech zawodników z trzech różnych spotkań.

Typ numer 1 ze spotkania MAD Lions vs SK Gaming – Jenax under 2.5 zabójstw. Samozwańczy 'niemiecki faker’ z taką grą końca spring splitu w LECu nie doczeka. Po dwóch weekendach notuje zaledwie 0.5 zabójstwa na mecz i zrozumiałbym, żeby posadzili go na tankach, co czasem zdarza się na midzie, ale grał m.in Pantheonem, Zoe, Cassiopeią i Vel’Kozem. Potencjał na zabójstwa był ogromny, ale całe SK gra tak słabo i defensywnie, że notują zaledwie średnią 7 zabójstw na mapę z czego 4 to dzieło Crownshota jedynego wyróżniającego się tam zawodnika. Nie widzę potencjału na to by mógł przeciwko Humanoidowi coś ugrał i tutaj daję zdecydowanie 90% szans na ten typ.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ numer 2 spotkanie Fnatic vs Excel Esports – Mickey under 2.5 zabójstw. Koreański midlaner EE gra naprawdę dobry sezon i notuje aż 4.25 zabójstw na mapę. Dlaczego więc under? Oczywiście dziś poprzeczka idzie mocno w górę i to pierwszy aż tak mocny przeciwnik EE w tym splicie. Do tego Nemesis to raczej najlepszy kontrolny midlaner w lidze i tu na linii nie ma co liczyć na zabójstwa, a Mickey takich nabił naprawdę sporo Panthoenem, bo aż dwanaście w dwóch grach. Tu nie rozwinie skrzydeł, a postacie jakimi gra są albo bezużyteczne w późnym etapie gry ewentualnie mocno kontrolne, a więc ciężko o zabójstwa. Na ten under daję 80% szans.

Typ numer 3 spotkanie G2 Esports vs Rogue – Inspired under 1.5 zabójstw. Jeden z dwóch pojedynków polskich leśników w tym tygodniu, ale dwa różne style gry. Jankos to król pierwszej krwi, który zawsze będzie szukał wczesnej agresji, gdy Inspired bardzo długo lubi farmić las i ewentualnie ubezpieczać, a nie gankować linie. Nie obawiam się tu żadnej honorówki, bo o wyniki drużyny chodzi, a młody Inspired potrafi podporządkować wszystko do tego. Jednak myślę, że G2 dość szybko stłamsi rywali i leśnik w takich wypadkach staje się dość mocno bezużyteczny szczególnie, że G2, a więc jedna z najlepszych ekip na świecie będzie przejmować jego las i odcinać go od złota. Tutaj też daję 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – SK GamingJenax under 2.52.00 STS
Fnatic – Excel EsportsMickey under 2.51.60STS
G2 Esports – RogueInspired under 1.51.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na show wątpliwej jakości! PRIDE vs AVEZ (Typ i analiza 05.02.2020)
Następny artykułTrzecia kolejka LCS! Evil Geniuses vs Counter Logic Gaming (Typ i analiza 08.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.