Jeśli założylibyśmy, że Schalke i Vitality przegrają swoje spotkania, a Splyce i Origen wygrają to przed sobotnimi spotkaniami mielibyśmy aż czwórkę wiceliderów w tabeli. To pokazuje jak bardzo wyrównany poziom prezentują drużyny znajdujące się pod G2, ale co najważniejsze na 8 spotkań do końca fazy grupowej tabela jest niezwykle otwarta.

Obie ekipy ostatnie tygodnie zaliczą raczej do średnio udanych, chociaż Splyce zrobiło 3-1 to jednak wpadka z Fnatic dość bolesna, ale za to pokonali Misfits, Vitality z kolei tylko 2-2, w tym wliczona w koszta porażka z G2 Esports, ale i duża wpadka z SK Gaming, która kosztowała ich pozycję samotnego wicelidera, ale już następnego dnia świetny mecz przeciwko FC Schalke 04 i takie właśnie jest Vitality.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Czyli totalnie szalone i takich drużyn nie da się nie lubić. Potrafią zagrać bardzo słabe zawody, by następnego dnia otrzeć się o geniusz. Trochę przeszkadza to w typowaniu tego zespołu, bo nigdy nie wiesz kiedy im coś 'odbije’, ale jednak w tym sezonie mają więcej tych udanych map. Do tego w ostatnim czasie trenują bardzo dużo również w solo Q, co jest dobrym prognostykiem.

Ich pierwsza mapa to jedno z lepszych spotkań w tym sezonie Spring Splitu i mimo dużej przewagi przez całą grę zespołu Splyce to late game’owa kompozycja pozwoliła im na odniesienie zwycięstwa w późniejszej fazie gry i ja nie miałbym nic przeciwko temu. Splyce do tej pory nie wygrało spotkania przeciwko pierwszej trójce i ewidentnie brakuje im trochę drużynowej synergii szczególnie w ostatniej fazie gry. Vitality lubi grać pod wczesny etap rozgrywki, ale w tym sezonie chcą pokazać, że nie są jednowymiarowi i m.in w tym pierwszym spotkaniu ze Splyce pokazali, że potrafią wygrać i późny etap gry. Według mnie są po prostu bardziej zgrani i lepsi w walkach drużynowych, które powinny dać im wygraną w tym spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
Splyce – Team Vitality21.57STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzósty weekend LEC! Origen vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułPojedynki z dołu tabeli, a więc to co kochamy najbardziej! Excel Esports vs Rogue w LEC.
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.