Jestem absolutnie przekonany o tym, że walka o zwycięstwo w grupie B rozegra się między trzema ekipami. Do drużyn z tej analizy trzeba będzie dopisać rosyjskie Vega Squadron. Sytuacja staje się jeszcze bardziej ciekawa, bo tylko jedna z tych trzech ekip zagra potem z Team Liquid bądź Flash Wolves w drugiej rundzie Play In.

Overrated tak właśnie będę traktował drużynę INTZ w tych Play Inach. Oczywiście nie skreślam ich w walce o awans z grupy, ale według mnie kursy na nich są zbyt zaniżone i sugerowanie, że to oni są minimalnymi faworytami traktuję z przymrużeniem oka. Sam fakt, że w CBL nie wyglądali najlepiej dobitnie o tym świadczy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Sezon zasadniczy zakończyli zaledwie na drugim miejscu z wynikiem 13-8 za Flamengo 20-1 i potem heroiczne Play Offy, gdzie w półfinale wygrali z Redemption 3:2 i w finale już przegrywali 1:2 z Flamengo, ale potrafili odwrócić losy rywalizacji i sensacyjnie awansować do Play Inów MSI. Jednak na przekroju całego sezonu to Flamengo było ekipą dużo bardziej poukładaną.

Dlatego też gdy widzę kursy rzędu @2.10 na Japończyków to biorę je z pocałowaniem ręki. DetonatioN FocusMe gra z sobą dłuższy czas i nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Wiadomo, że best of one rządzi się swoimi prawami, ale myślę, że przynajmniej 'na papierze’ to oni wyglądają na faworytów tego spotkania i ja dam im 65% szans.

MeczTypKursBukmacher
INTZ – DetonatioN FocusMe22.10TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na grupę B! DetonatioN FocusMe vs MEGA (Typ i Analiza)
Następny artykułZostajemy w grupie B MSI! Vega Squadron vs MEGA (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.