Zespół MEGA już pokrótce przedstawiłem i tak jak pisałem we wcześniejszej analizie jest to według mnie ekipa, która w tej grupie będzie dostarczycielem punktów. Vega Squadron to spora niespodzianka jeśli chodzi o awans z rosyjskiej ligi LCL, ale nie znaczy, że będzie odstawała poziomem od tych ekip.

Faktycznie sezon zasadniczy zakończyli na trzecim miejscu z wynikiem 10-4 i wyżej było Elements Pro Gaming i legendarne Gambit Esports. Jednak już w samych Play Offach pokonali najpierw Gambit 3:0, a potem w finale Elements 3:1, a więc nie można powiedzieć, że przypadkowo trafili na MSI.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jakbym miał bawić się w przewidywania to jednak umieściłbym Vegę na trzecim miejscu w tej grupie przed MEGA. Rosyjscy zawodnicy mają doświadczenie tylko z krajowego podwórka, dokładnie tak jak zespół tajlandzki, ale jak wcześniej wspominałem według mnie Tajlandczycy mieli jedną z najłatwiejszych jak nie najłatwiejszą drogę na MSI, czyli ciężko zweryfikować ich poziom.

Dlatego też kompletnie nie wierzę w tę ekipę. Wydaje mi się, że MEGA razem z Isurus i Bombers to najsłabsze drużyny tych Play Inów i słabość ich regionalnych lig zostanie tutaj zweryfikowana. Rosyjska liga zrobiła spory postęp, bo kiedyś to było Gambit i długo nic, a teraz te stare wygi musiały uznać wyższość młodych wilczków, gdzie dwukrotnie rozbili ich w 25 i 27 minut i tylko jedna mapa trwała ciut dłużej, bo 35 minut, a przecież 4/5 graczy Gambit ma doświadczenie z LCS. Według mnie wszystkie atuty są po stronie Rosjan i to oni powinni cieszyć się ze zwycięstwa w tym meczu, a ocenie ten typ na 75%.

MeczTypKursBukmacher
Vega Squadron – MEGA11.57eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZostajemy przy Japończykach! DetonatioN Focus Me vs INTZ (Typ i Analiza)
Następny artykuł3x Japonia? Według mnie tak! DetonatioN FocusMe vs Vega Squadron (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.