Drugie, a raczej pierwsze spotkanie z grupy D, bo te spotkanie rozpocznie trzeci dzień rywalizacji w Eu Masters. Podobnie jak w przypadku większości spotkań w tym meczu również mamy murowanego faworyta jakim jest Fnatic Rising, a Serbowie na pewno będą próbować zmazać plamę z pierwszego spotkania i pokazać się z lepszej strony.

Crvena Zvezda już na starcie nie miała łatwego zadania, bo rozpoczęli turniej od starcia z faworytami całej imprezy ekipą LDLC i Francuzi pokazali, że zasługują na te miano. Tylko 24 minut gry i aż 31-8 w zabójstwach czyli totalna dominacja Serbów. Słabe zachowanie zawodnika środkowej alei Meighta, który feedował jak w soloQ kończąc z wynikiem 1/12/2, ale dla typów na over zabójstw takie zachowanie jest jak najbardziej 'wskazane’.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Fnatic Rising dość ospale weszło w turniej i przez moment przeszła mnie taka myśl, że mogą nawet przegrać w starciu na Defusekid. Widać było, że już lekko się zestresowali, ale z pomocną ręką przyszli sami rywale, którzy popełnili kilka dużych błędów i pomogli wrócić im do rozgrywki. Jednak ich główni 'carry’ xMatty i MagiFelix są w dobrej formie, widać było dobrą decyzyjność i fajne wykonanie walk drużynowych, a więc nie ma czego się obawiać.

Myślę, że zobaczymy tutaj bardzo otwarte spotkanie, ale w pełni kontrolowane przez ekipę Fnatic. Serbowie nie są drużyną, która mogłaby zagrozić topowym ekipom na tym turnieju, ale trzeba przyznać, że nie boją się grać agresywnie choć popełniają masę błędów. Myślę, że wyjdzie parę walk drużynowych, które będą nawet na równi, ale maks na co będzie ich stać. Myślę, że zarówno over 23.5 zabójstw jak i handicap -7.5 zostanie pokryty na 90% przez Fnatic Rising.

MeczTypKursBukmacher
Fnatic Rising – Crvena ZvezdaOver 23.5 zabójstw1.56LvBet
Fnatic Rising – Crvena Zvezda1 (-7.5 zabójstw)1.40LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTrzeci dzień EU Masters! LDLC vs Defusekids (Typy i analiza)
Następny artykułHit trzeciego dnia EU Masters! Devils.one vs BIG (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.