Pojedynek leśników, a raczej ich ekip choć tak dokładnie to oni mieli bardzo mały wpływ na to kto zagra w tym meczu, bo najpierw zdecydowały głosy fanów, którzy głosowali na w wyborach najlepszych Rookie tego sezonu, a wyniki przedstawiały się tak:

Co ciekawe Tian do swojego składu wybrał aż czterech zawodników z 'drugiego seeda’, bo Team Tian to 369-Jiejie-Kuro-Kramer-Mark, a więc chińsko-koreańska formacja, której nie powiem jestem fanem i nie zgadzam się z wyborami widzów LPL, bo sam z tej dziesiątki ułożyłbym identyczne zestawienie i myślę, że tutaj będą mieć zdecydowaną przewagę szczególnie w lesie i na dolnej alejce, ale całą piątkę uznaję za lepszych od swoich oponentów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jak już wiadomo drużyna MLXG to ADD – Leyan – Maple – ZWuji – SwordArt. Dwóch Chińczyków, dwóch Tajwańczyków i jeden Koreańczyk, ale według mnie ta ekipa trochę padła ofiarą 'popularności’. Nie jestem pewien, czy Maple i SwordArt z Tajwanu zasłużyli na te miano w tym sezonie, ale na pewno mnóstwo ludzi z LMS głosowało właśnie na nich. Do tego również nie jestem fanem Leyana, gra bardzo zachowawczo i bojaźliwie. Widać, że ewidentnie nie jest przygotowany na wielką scenę.

Myślę, że fejm Leyana dość mocno wyprzedza jego umiejętności i to w tym spotkaniu powinno się potwierdzić. Do tego pobyt dwóch Tajwańczyków na All Starsach też mocno na wyrost i kreuje się naprawdę duża przewaga na korzyść Team Tian. W takich showmatchach oczywiście najważniejsze jest widowisko, a te dają yolo zagrania, ale i mechaniczne outplaye, a mechanicznie to zespół MVP Worldsów jest lepszy i tutaj na 80% wygra.

MeczTypKursBukmacher
Team Tian – Team MLXG11.59LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne spotkanie midlanerów w LPL All Star Solo King! Plex vs Yagao (Typ i analiza)
Następny artykułPodsumowanie Listopada 2019!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.