Kolejne bardzo ciekawe spotkanie, w którym według mnie dość łatwo na chwilę obecną wskazać faworyta i niewątpliwie jest nim zespół OP Innogy, choć w tabeli mają idealnie ten sam wynik 2-3-1 to jednak ostatnie tygodnie pokazały, że ekipa OP innogy znajduje się w dużo lepszej formie i dziś powinni to potwierdzić na Summoners Rifcie.

Mimo, że PENTA w ESL notuje zaskakująco dobre wyniki i punktują już od czterech kolejek z rzędu, a na dobrą sprawę przegrali tylko z liderem AD Hoc Gaming to jednak uważam, że dziś zaliczą drugą porażkę. Ostatnio przyszedł zdecydowanie regres formy i w Premier Tour zaliczyli 0-4 i porażki na Schalke 04 były 'wlicozne’ w tę grupę, ale już 0-2 na Team GamerLegion, a więc ekipę, która do tej pory w ESL wygrała zaledwie jedną mapę to już sporego kalibru sensacja i to zdecydowanie na minus dla tej ekipy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Po drugiej stronie barykady znajduje się ekipa OP innogy Esports, która w Premier Tour wykręciła wynik 4-0 i awansowali do dalszej części turnieju. Wymiana prawie całego składu ewidentnie im służy choć na początku nie bardzo w nich wierzyłem, ale potrafili już urwać punkty BIG, czy EURONICS, ograć Mause 2:0 w ESL jak i wygrać z nimi dwie mapy podczas Premier Tour i właściwie jedyną negatywną niespodzianką była przegrana mapa na Team GamerLegion, ale tę można wrzucić w 'koszta’.

OP innogy eSports jak na zespół, który wymienił większą część swojego rosteru gra nadzwyczajnie stabilnie i przez prawie 2 miesiące wspólnej gry zaliczyli dopiero jedną wpadkę na aż szesnaście oficjalnych spotkań. To naprawdę niewiele i ta ekipa może zamieszać w zimowej edycji ESL, a PENTA 1860 złapała zjazd formy i wcale się nie dziwię, że OP jest tutaj faworyzowane choć w tabeli obie ekipy okupują tę samą pozycję. Dla mnie będzie tutaj 2:0 dla OP na 70% i właśnie tak dziś zagram.

MeczTypKursBukmacher
OP innogy eSports – PENTA 186012.70TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWracamy z ESL Meisterschaft! Mausesports vs FC Schalke 04 Evolution (Typ i analiza)
Następny artykułZaczynamy fazę pucharową Iberian Cup! For The Win Esports vs Team Queso (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.