Obstawiasz sporty wirtualne? Jak tak, to mnie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera Forbet, który to zmniejsza ryzyko przegranej w dniu 17 kwietnia.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Ta promocja trwa jedynie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zawarcia kupon w tym okresie, na który będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Poza tym bukmacher Forbet wymaga, żeby kurs całkowity takiego kuponu wniósł minimum 2.00. Natomiast stawka za jaki zostanie zawarty kupon musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także bukmacher rozliczy kupon jako przegrany to typer otrzyma zwrotu stawki. Bonus na konto gracza trafi najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić jedynie pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu, gdzie kurs całkowity kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

betfan kod promocyjny