Muszę uderzyć się w pierś. Przed rozpoczęciem Play Inów sądziłem, że Team Liquid w cuglach awansuje do głównej drabinki, a Flash Wolves może nawet tam zabraknąć. Koniec końców obie ekipy bez większych problemów awansowały do głównego MSI i powalczą z najlepszymi ekipami z innych regionów.

Chociaż Team Liquid awansowało bez straty chociażby jednej mapy to jednak według mnie w gorszym stylu niż Flash Wolves. Grali dość chaotycznie i szarpanie, a wygrywali mapy głównie dzięki większemu doświadczeniu i zachowaniu zimnej głowy, której ewidentnie brakowało Wietnamczykom.

Flash Wolves owszem straciło jedną mapę na Vega Squadron, ale następne trzy jakie wygrali musiały zaimponować wszystkich obserwatorom Summonerfs Riftu. Kapitalna niezwykle kontrolowana rozgrywka na trzech mapach z rzędu i świetny występ Hanabiego, Bugiego i Bettiego mogą zaniepokoić TL.

Szczególnie, że Impact na górnej alei wydaje się być najsłabszym ogniwem tego zespołu, a Hanabi prawdopodobnie najmocniejszym i jeśli Bugi zagra w okół niego to ten mecz może pójść nawet na korzyść FW. Problemem jest również średnia forma Doublelifta i CoreJJ i wątpię by zrobili przewagę nad Betty i ShiauC. Myślę, że FW wygra early game i zrobi sobie parę zabójstw przewagi i utrzymają handicap tak na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Flash Wolves – Team Liquid1 (+4.5 zabójstw)1.86STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

Oceń