Muszę uderzyć się w pierś. Przed rozpoczęciem Play Inów sądziłem, że Team Liquid w cuglach awansuje do głównej drabinki, a Flash Wolves może nawet tam zabraknąć. Koniec końców obie ekipy bez większych problemów awansowały do głównego MSI i powalczą z najlepszymi ekipami z innych regionów.

Chociaż Team Liquid awansowało bez straty chociażby jednej mapy to jednak według mnie w gorszym stylu niż Flash Wolves. Grali dość chaotycznie i szarpanie, a wygrywali mapy głównie dzięki większemu doświadczeniu i zachowaniu zimnej głowy, której ewidentnie brakowało Wietnamczykom.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Flash Wolves owszem straciło jedną mapę na Vega Squadron, ale następne trzy jakie wygrali musiały zaimponować wszystkich obserwatorom Summonerfs Riftu. Kapitalna niezwykle kontrolowana rozgrywka na trzech mapach z rzędu i świetny występ Hanabiego, Bugiego i Bettiego mogą zaniepokoić TL.

Szczególnie, że Impact na górnej alei wydaje się być najsłabszym ogniwem tego zespołu, a Hanabi prawdopodobnie najmocniejszym i jeśli Bugi zagra w okół niego to ten mecz może pójść nawet na korzyść FW. Problemem jest również średnia forma Doublelifta i CoreJJ i wątpię by zrobili przewagę nad Betty i ShiauC. Myślę, że FW wygra early game i zrobi sobie parę zabójstw przewagi i utrzymają handicap tak na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Flash Wolves – Team Liquid1 (+4.5 zabójstw)1.86STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRewanż za drugą rundę Play In? Team Liquid vs Phong Vu Buffalo (Typy i Analiza)
Następny artykułJedno z najciekawszych spotkań pierwszego dnia! G2 Esports vs Invictus Gaming (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.